O nás

Kvalita nadovšetko

Kvalita, poctivosť a cena, to je naša filozofia v heslách.

V praxi naša filozofia znamená:

Nebudete sa musieť hanbiť za oplotenie.

Nemusíte sa báť, že vám plot začne o päť rokov "kvitnúť" - hrdzavieť.

Nemusíte zháňať kovanie, pohon, či kľučku - dodávame kompletné riešenie.

Nebojte sa opýtať, všetko ochotne prekonzultujeme.

Toto všetko za priaznivé ceny.

O NÁS

Sme malá, slovenská (oravská), rodinná firma, ktorá vyrába kované (zvárané) oplotenia, brány, zábradlia, či balkóny, oceľové pivnice, ohradové panely pre poľnohospodárske zvieratá, deliace steny, pastvinové brány, krmelce, či voliéry, postele.


ZÁKAZNÍKOM PONÚKAME

poctivú profesionálnu prácu - skúsení zvárači, poctivá remeselnícka práca, invenčnosť

výrobky z kvalitných materiálov - plný štvorhran 12x12, ploché spojovacie pásy 30x5, robustný spojovací materiál, odolné a trvácne kovanie, či špičkové automatické pohony Hormann

povrchovú úpravu, ktorá vás prežije - žiarové zinkovanie + farba na zinok, ktoré sú "RollsRoyce" medzi povrchovými úpravami. Je skutočne veľký rozdiel, keď vidíte plot (síce lacnejší) z lacnejších materiálov (napr. jaekel, rúrka), bez poriadnej úpravy akokoľvek vycifrovaný a plot z kvalitných materiálov, profesionálne povrchovo upravený (žiarové zinkovanie + farba podľa výberu). Rozdiel uvidíte už po 4 - 5 rokoch. A to je trochu priskoro na takúto investíciu. My vám garantujeme minimálne 50 rokov. Znie to ohurujúco, to je pravda. Pravdou je, že takýto dlhý čas vie kov odolávať hrdzi, keď je žiarovo pozinkovaný. Viacej na konci sekcie "Ako na to?".

priaznivé ceny - keďže sme slovenský prvovýrobca a malá firma, vieme ponúknuť naozaj priaznivé ceny. Väčšinu ozdobných segmentov (šišky, céčka, eská) si vyrábame sami (cca 30% úspora oproti firmám, ktoré tieto segmenty nakupujú od predajcov), navyše máme vyrokované veľmi dobré ceny surového materiálu.

komplexné riešenie - od zamerania, cez konzultácie a návrhy až po kompletnú montáž oplotenia (segmenty, bránky, brána) a pozáručný servis.

Garantujeme vám spokojnosť.

Prvotriednosť našich výrobkov a individuálny prístup Vám zabezpečia dlhoročnú spokojnosť.

Nedajte sa oklamať priekupníkmi a dovozcami lacných náhrad kvalitných kovových plotov. Buďte rozumní a dajte si záležať na tom, aby ste sa o materiáloch a ich úpravách dozvedeli čo najviacej, pretože tu je prefíkane ukrytý ten cenový rozdiel medzi lacnou šmelinou a kvalitným výrobkom.