Naše služby

Oplotenia a brány

Väčšina z nás považuje zátišie vlastného domu za oázu bezpečia a pokoja. Strážnikom nášho súkromia je oplotenie. Dobre navrhnuté a vyrobené oplotenie chráni naše obydlie pred nepozvanými hosťami, pred únikom malých detí alebo domácich miláčikov, tvorí doplnok architektúry budovy a je dekoráciou.

 

Mreže

Aj taká drobnosť ako mreža vie ozvláštniť váš dom. 
 

Farmárske výrobky

Vyrábame zariadenia pre chov hospodárskych zvierat. Ponúkame ohradové panely, ohradové dvere, deliace steny, pastvinové brány, krmelce, kŕmne žľaby, voliéry. 

Zábradlia a balkóny

Zábradlie, či balkón je významným doplnkom každého domu, ak je tento element navrhnutý citlivo a vkusne, vie zatraktívniť aj fádny dom. Tak, ako oplotenia, aj balkóny či zábradlia vyrábame z kvalitného materiálu a žiarovo zinkujeme. Nechajte sa inšpirovať alebo si sami navrhnite motív.

Oceľové pivnice

Oceľové pivnice z našej prodkcie sú vhodné pre uskladnenie ovocia a zeleniny.

 

Francúzske okná

Pod sofistikovaným pojmom francúzske okná sa ukrývajú okná, ktoré siahajú takmer od stropu až po podlahu. Bývaniu poskytujú nádherný výhľad, vnášajú do priestoru viac svetla a už na prvý pohľad pôsobia luxusne. Je preto pochopiteľné, že po nich túži mnoho ľudí. Francúzske okná sa musia chrániť zvonku bezpečnostným zábradlím. Nižšie vám ponúkame niekoľko atraktívnych inšpirácií.

Postele

Postele vyrábame z kvalitných materiálov, ktoré povrchovo upravujeme.